PM75CLB120
Product Categories
Rozee Electronics Co., Ltd
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PM75CLB120
Part Number : PM75CLB120
Manufacturer : Powerex, Inc.
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : PM75CLB120 More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Remark : Manufacturer: Powerex, Inc.. Rozee is one of the Distributors. Wide range of applications.
Current : 75 A
Case/Package : Module
Products Category : Discrete Semiconductor - Power Driver Modules
Qty : 842 In Stock
Applications : Broadband fixed line access Pro audio, video & signage Home theater & entertainment
Voltage : 1.2 kV
Isolation Voltage : 2.5 kV